Hei! Din nettleser er utdatert og støttes ikke av våre nettsider. Heldigvis er det enkelt å oppgradere!
Klikk her for å bytte til en moderne og sikker nettleser

Skriftstørrelse

Aleris

Region Sør

Aleris Omsorg region sør leverer viktige tilbud innen omsorgstjenester i fylkene Telemark, Buskerud og Vestfold.

Regiondirektør

Jan Tore Rosland

Telefon: 907 28 760

E-post: jan.tore.rosland@aleris.no

Bo- og omsorgstjenester

Jan Tore Rosland (Regiondirektør)

Telefon: 907 28 760

E-post: jan.tore.rosland@aleris.no

Gisle Lauritsen (Leder Bo- og omsorgstjenester)

Telefon: 478 74 401

E-post: gisle.lauritsen@aleris.no

Barnevern

Torggata 10, 3724 Skien

Jan Tore Rosland (Regiondirektør)

Telefon: 907 28 760

E-post: jan.tore.rosland@aleris.no

Familiehjem

Vestfold og Buskerud

Postboks 312, 3701 Skien

Rune Vegrim (Leder familiehjem)

Telefon: 905 29 905

E-post: rune.vegrim@aleris.no

Telemark

Torggata 10, 3724 Skien

Lene Kaalsaas

Telefon: 952 34 470

E-post: lene.kaalsaas@aleris.no

Akuttplassering

Torggata 10, 3724 Skien

Jan Tore Rosland (Regiondirektør)

Telefon: 907 28 760

Aleris BPA

Aleris Ungplan & BOI

Finn Allan Mathisen

Telefon: 936 09 671

E-post: finn.allan.mathisen@aleris.no

Facebook: facebook.com/AlerisBPA

Hjemmeteam

Unni Hagen (Avdelingsleder)

Telefon: 920 25 871

E-post: unni.hagen@aleris.no

Gisle Lauritsen (Leder)

Telefon: 478 74 401

E-post: gisle.lauritsen@aleris.no

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre siden for våre brukere. Les mer om hvordan vi bruker det her.