Hei! Din nettleser er utdatert og støttes ikke av våre nettsider. Heldigvis er det enkelt å oppgradere!
Klikk her for å bytte til en moderne og sikker nettleser

Skriftstørrelse

Aleris

Region Vest

Aleris Omsorg region vest leverer viktige tilbud innen omsorgstjenester i fylkene Sogn og Fjordane, Rogaland, Hordaland, Aust-Agder og Vest-Agder.

Regiondirektør

Vidar Aanby

Telefon: 959 36 732

E-post: vidar.aanby@aleris.no

Bo- og omsorgstjenester

Vidar Aanby (Regiondirektør)

Telefon: 959 36 732

E-post: vidar.aanby@aleris.no

Rogaland

Roger Kalvatn (Leder Bo- og omsorgstjenester)

Telefon: 924 04 345

E-post: roger.kalvatn@aleris.no

Sogn og Fjordane og Hordaland

Remy Iversen (Leder Bo- og omsorgstjenester)

Telefon: 952 58 132

E-post: remy.iversen@aleris.no

Aust- og Vest-Agder

Kjell Einar Karlsen (Leder Bo- og omsorgstjenester)

Telefon: 975 04 345

E-post: kjell.einar.karlsen@aleris.no

Barnevern

Familiehjem

Moldfaret 17L, 4848 Arendal

Torstein Hopstock (Leder familietjenester)

Telefon: 916 13 600

E-post: torstein.hopstock@aleris.no

Rogaland

Olav Sande (Virksomhetsleder)

Telefon: 922 83 064

E-post: olav.sande@aleris.no

Hanne Egge (Leder Barnevern)

Telefon: 404 54 705

E-post: hanne.egge@aleris.no

Sogn og Fjordane og Hordaland

Telefon: 55 11 61 10

Roy Mowatt (Virksomhetsleder)

Telefon: 930 90 644

E-post: roy.mowatt@aleris.no

Bjørn Hagen (Leder Barnevern)

Telefon: 901 66 927

E-post: bjorn.hagen@aleris.no

Aust- og Vest-Agder

Jorund Lønn (Leder Barnevern)

Telefon: 488 92 873

E-post: jorund.lonn@aleris.no

Aleris BPA

Aleris Ungplan & BOI

Hanane Bougrine

Telefon: 994 33 473

E-post: hanane.bougrine@aleris.no

Facebook: facebook.com/AlerisBPA

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre siden for våre brukere. Les mer om hvordan vi bruker det her.